Instagram:VKCM_PVL Почта:lizey-7@mail.ru Facebook:ВКЦМВКЦМ YouTube:VKCM

Пресс-релиз: Инсталляциялардың облыстық байқауы

Облыстың техникалық және кәсіптік білім беруді дамытуға жәрдемдесу, талантты жастарды анықтау және қолдау, олардың шығармашылық қабілеттерін ашу үшін жағдайлар жасау мақсатында 2021 жылғы 11-маусымда сағат 10.00-де «Жоғарыф түсті металлургия колледжі» ШЖҚ КМК базасында Павлодар облысының білім беру басқармасының қолдауымен «Қазақстанның жануарлар әлемі» тақырыбы бойынша Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған инсталляциялардың облыстық конкурсы өтті.
Байқауға Павлодар облысының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушылары қатысты: 11 колледж, олар 23 жұмыс ұсынды.
Құрамына сараптамалық комиссия кірді:
Г.А. Жумадилова – Павлодар облысы білім басқармасы білім басқармасының техникалық және кәсіптік білім беру бойынша оқу-әдістемелік кабинетінің әдіскері;
М.К. Альжанова – «Қоғамдық келісім» КММ басшысының орынбасары;
П.В. Горбачев – «ТАНДЕМ-ПВ» ЖШС директоры;
А.В. Есенко – «Темірмаш» Павлодар зауыты» ЖШС өндіріс меңгерушісі;
Н.В. Попловец – «Агромир» ЖШС директоры.
Жұмыстар модель, макет, натуралық үлгі, иллюстрациялық материал және т.б. түрінде ұсынылды, ақпараттық және түсіндірме материалдармен бірге міндетті түрде жұмыстарды орындау реттілігі, алынған нәтижелерді талдау, қолдану саласы көрсетілді.
Қатысушылар өз жұмыстарын көрсетті, инсталляцияларды дайындау алгоритмін айтып, таңдалған тақырып аясында өз ұстанымын нақты көрсете білді.
Байқау келесі номинациялар бойынша өткізілді:
А) «Дәстүрге бет бұру»;
Б) «Креативті жоба»;
В) «Инновациялық идея».
Байқауға жеке және ұжымдық жұмыстар қатысты.
Сараптама комиссиясының шешімі бойынша келесі қатысушылар жүлделі орындарға ие болды:Байқаудың барлық қатысушыларына сертификаттар, жеңімпаздарға дипломдар табысталды.
Сарапшылар байқаудың ұйымдастырылуын жоғары бағалап, жоғары түсті металлургия колледжінің ұйымдастыру комитетіне өз ризашылықтарын білдірді.
Колледж басшылығы «Атамекен» ӨКП-на облыстың өнеркәсіп кәсіпорындарының өкілдерімен ынтымақтастықты ұйымдастыруға белсенді көмектескені үшін алғыс білдіреді.